+370 614 84629 mimeta@mimeta.lt

Minimali užsakymo suma 25 Eur.

Mokėkite grynais, kai gausite prekes
30 d. pinigų
grąžinimo garantija
pristatymas
visoje lietuvoje

Programėlės namų statybai


2020-02-13

Mobilias programėles (toliau - Apps'us) dabar naudojam užsisakant maistą, išsikviečiant taksi, bendraujant, darant labai daug kitų užduočių, darbų ar tiesiog leidžiant laiką. Šįkart atrinkome apps'us, kuriuos galima panaudoti statybos darbuose arba renovuojant būstą, galbūt atrasite tokį, kuris ir Jums patiks.

1) iHandy Carpenter - šis įrankis yra keli įrankiai viename. Tai ir gulsčiukas, ir kampų matuoklis, ir liniuotė, ir įrankiai paviršiaus ar linijos vertikalumui nustatyti, ir įrankis paviršiaus plokštumui matuoti. Išbandėm šią programėlę ir mes, buvo šiek tiek trukdžių su liniuote, bet kiti įrankiai pakankamai gerai veikia.

Taip pat, programėlėje iLevel yra neblogai veikiantis gulsčiukas.

iHandy Carpenter programėlė


2) iScape - apps'as, kuriuo galėsite kurti landšaftą aplink namą.

Apps'as veikia taip: Jūs nufotografuojate savo sklypą su namu jame ar tiesiog sklypo dalį, kurią norėsite apsodinti ir su apps'us tiesiog dėliojate joje augalus, galima pasirinkti užsėti žolę, išdėti trinkeles ar apibarstyti mulču. Apps'as yra nemokamas, todėl gaunate tikrai ribotą pasirinkimą tiek augalų, tiek galimų pagrindų. Sumokėjus 10.99 Eur galima parsisiųsti jau pilną programėlę su daug pasirinkimų. Iš vienos pusės, programėlė nėra pigi, bet iš kitos pusės gali sutaupyti persodinimus arba gal ir nereikės samdyti kraštovaizdžio dizainerio.

iScape programėlė


3) Sunseeker - programėlė, kurios dėka galite išsimatuoti, kur būsimame (ar esamame) būste bus saulė, kaip ji slinks dienos metu.

Mums atrodo, kad šis procesas yra labai svarbus renkantis būstą, renkantis namo projektą, renkantis kaip statyti namą sklype, renkantis butą daugiabučių rajone. Juk nuo saulės padėties Jūsų namuose labai priklauso ne tik savijauta (dėl ko tarkim vyrai suabejotų ir sakytų neieško sliekų...), bet ir energijos bei šildymo suvartojimas (jei būstas bus pastatytas taip, kad pagrindiniuose kambariuose nuolat nebus saulės - ten dažniau bus įjungtos šviesos, patalpas reikės intensyviau šildyti). Nemokama alternatyvi programėlė, kuri veikia tikrai labai panašiai, yra SunSurveyor.

Sunseeker programėlė


4) MagicPlan - apps'as, kuris telefono kameros pagalba išmatuoja patalpas, nubraižo brėžinį. Tikrai puikus įrankis, su kuriuo gali labai greitai pasidaryti kambario brėžinį, jame išdėstyti duris, langus. Ši funkcija yra nemokama, tačiau jeigu norima toliau planuoti patalpas dėliojant baldus, tam yra papildomas mokestis.

MagicPlan programėlė

Mūsų parduotuvės

Dirbame: I - V 800-1700

Eišiškių pl. 8
Mob. tel.:+370 640 35898

Ateities pl. 32
Mob. tel.:+370 658 21383

Šilutės pl. 27
Mob. tel.: +370 609 98338

Tilžės g. 66
Mob. tel.: +370 616 79191

Draugystės g. 14A
Mob. tel.: +370 698 86696

Gardino g. 71
Mob. tel.: +370 617 62483