+370 614 84629 mimeta@mimeta.lt

Minimali užsakymo suma 25 Eur.

Mokėkite grynais, kai gausite prekes
30 d. pinigų
grąžinimo garantija
pristatymas
visoje lietuvoje

Privatumo politika


Visų pirma, norime užtikrinti, kad informacija apie Jus mums taip pat yra svarbi ir mes ją saugome, atsakingai tvarkome ir tik su Jūsų leidimu su Jumis susisiekiame. Atsakingai saugome tuos duomenis, kuriuos mums pateikiate užsakymo ar registracijos metu - jie mums reikalingi, kad galėtume kuo kokybiškiau išpildyti Jūsų užsakymą, arba, Jūsų pageidavimu, susisiekti su Jumis per kitas priemones.

Šioje skiltyje galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės internetinėje parduotuvėje www.mimeta.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB MIMETA. 
Visais klausimais dėl Jūsų asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo galite kreiptis el. paštu: labadiena@mimeta.lt

Kokią informaciją apie jus renkame ir kam ją naudojame?


Jūsų kontaktiniai duomenys

Norime pranešti, kad Jūsų, kaip pirkėjo, informacija dalinamės tik su transporto įmone, jei tokią samdome Jūsų užsakymo pristatymui, arba su tiekėju, jeigu jis organizuoja užsakymo transportavimą į jūsų nurodytą adresą. Bet kokiais kitais tikslais Jūsų kontaktiniai duomenys nepasiekia trečiųjų šalių. Visa informacija yra saugoma mūsų įmonės bei mūsų puslapio administratorių. Sąskaitas su kontaktine informacija saugome pagal LR teisės aktų nurodytus terminus. Sąskaitoje galima rasti tokią informaciją:

• Jūsų vardas, pavardė;

• Adresas (tokį, kokį nurodėte);

• Telefono numeris;

• El.paštas.


Puslapio statistika

Mes nuolat stengiamės tobulinti savo internetinį puslapį -elektroninę parduotuvę www.mimeta.lt. Šiam tikslui dirbame su marketingo įmonėmis bei profesionalais, bei naudojame puslapio statistinę informaciją, kurią pagrinde renkame Google Analytics įrankiu - t.y. mes matome kiek žmonių apsilanko mūsų puslapyje, iš kokių miestų ar šalių lankosi, kaip ilgai užsibūna mūsų puslapyje, kuriuose pirkimo žingsniuose kyla daugiausiai trikdžių ir pan.

Ši informacija mums yra grynai statistinė - ją mes naudojame puslapio tobulinimui, trikdžių šalinimui ir stengiantis, kad puslapis būtų kuo patogesnis bei naudingesnis Jums. Asmeniškai nestebime nei vieno iš puslapio vartotojų, bet kokia informacija iš Google Analytics mums yra tiesiog statistinė. Norime pastebėti, kad nematome, kas lankosi, negalime identifikuoti lankytojų, matome tik statistinę informaciją kiek, iš kur ir kada vartotojai lankosi mūsų puslapyje. Galime garantuoti, kad nematome, kada ar iš kur Jūs asmeniškai lankotės mūsų puslapyje, mums prieinami tik statistiniai duomenys.


Slapukai

Sutikimą, kad Jums lankantis mūsų puslapyje veiktų slapukai, Jūs patvirtinate užėję į mūsų puslapį. Taip pat galite ir nepatvirtinti sutikimo, tokiu atveju slapukai bus deaktyvuoti.

Kodėl slapukai yra gerai? Slapukai padeda Jums naršyti interneto svetainėse - jie įsimena informaciją, kurią Jūs suvedate puslapyje, atsimena, kas Jums puslapyje patiko - taip kitą apsilankymą mūsų puslapyje jie padaro patogesnį bei greitesnį. Jie mums naudingi kaip papildoma informacijos rinkimo priemonė.

Kodėl mes naudojame slapukus? Nes norime, kad puslapis Jums būtų kuo patogesnis bei naudingas. Mums tai yra dar viena informacijos teikimo priemonė. Slapukų naudojimo bet kada galite atsisakyti, arba jau užėjus į puslapį nesutikti su jų naudojimu.

Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas) Bet kokią reklamą ar naujienų elektroninius laiškus, ar panašaus tipo rinkodarinę informaciją Jums siųsime tik su Jūsų sutikimu - jei perkant pažymėjote, jog neprieštaraujate gauti naujienas ir akcijas iš mūsų, arba užsiregistravote prie naujienlaiškių prenumeratos - tada tokią informaciją iš mūsų gausite, jei ne - be Jūsų sutikimo nieko Jums nesiųsime.

Jeigu norite, jog ištrintume bet kokius duomenis apie Jus, kreipkitės į labadiena@mimeta.lt ir mes iš savo sistemos pašalinsime bet kokią likusią informaciją apie Jus.

Mūsų parduotuvės

Dirbame: I - V 800-1700

Eišiškių pl. 8
Mob. tel.:+370 640 35898

Ateities pl. 32
Mob. tel.:+370 658 21383

Šilutės pl. 27
Mob. tel.: +370 609 98338

Tilžės g. 66
Mob. tel.: +370 616 79191

Draugystės g. 14A
Mob. tel.: +370 698 86696

Gardino g. 71
Mob. tel.: +370 617 62483