+370 614 84629 mimeta@mimeta.lt

Minimali užsakymo suma 25 Eur.

Mokėkite grynais, kai gausite prekes
30 d. pinigų
grąžinimo garantija
pristatymas
visoje lietuvoje

Prekių pristatymas


Mimeta logotipas

Mimeta prekių pristatymo būdas

1. Mimeta.lt įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu per 5 darbo dienas.

2. Prekes pristatysime savo transportu, samdytu transportu arba naudodamiesi kurjerio paslaugomis.

3. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo dydžio bei adreso. Kiekvieno užsakymo metu mes susisieksime su jumis ir sutarsime pristatymo sąlygas bei kainą.

4. Mimeta.lt  turi teisę vykdyti akcijas ir keisti pristatymo sąlygas. 

5. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai. 

6. Prekės pristatymo metu Jūs privalote su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti prekes siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje ir surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir atsiųsti mums. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. 

7. Mimeta.lt neatsako už Kliento užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių Mimeta.lt negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.

8. Prekių grąžinimui taikomas Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

9. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mimeta.lt  įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai Mimeta.lt neturi analogiškos prekės, jums bus sugrąžinti už prekę sumokėti pinigai. Kliento sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 10 darbo dienų nuo Kliento grąžinamų prekių pristatymo Mimeta.lt dienos. Klientas negali grąžinti tokių prekių, kurių grąžinimo galimybės nenumato Lietuvos Respublikos teisės aktai. Prieš grąžinant prekę, Klientas privalo susisiekti su Pardavėju.

10. Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, kad Jūs turite teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos.

11. Norėdami atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, per Taisyklėse nurodytą terminą privalote Taisyklių 31 punkte nurodytais kontaktiniais adresais pranešti apie sutarties atsisakymą raštu. Apie sutarties atsisakymo patvirtinimą gausite pranešimą Jūsų nurodytu el. paštu. Jeigu negausite patvirtinimo per 24 val., privalote kreiptis telefonu į Mimeta.lt. Atsisakę sutarties, per 3 (tris) darbo dienas nuo sutarties atsisakymo dienos privalote grąžinti nusipirktą Prekę, atitinkančią Taisyklių 30 punkto reikalavimus, jeigu ji Jums buvo pristatyta. Atsisakius sutarties, už Prekę sumokėti pinigai bus grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo Prekės grąžinimo dienos.

12. Jūs neturite teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: 

12.1. Jūs prekę sugadinote ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda; pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.

12.2. Neturite prekės įsigijimo įrodymo (pirkimo čekis arba PVM sąskaita faktūra, pristatomi su preke).

13. Skundą dėl nekokybiškos prekės galite pateikti internetinėje svetainėje, adresu https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LT 

 

Mūsų parduotuvės

Dirbame: I - V 800-1700

Eišiškių pl. 8
Mob. tel.:+370 640 35898

Ateities pl. 32
Mob. tel.:+370 658 21383

Šilutės pl. 27
Mob. tel.: +370 609 98338

Tilžės g. 66
Mob. tel.: +370 616 79191

Draugystės g. 14A
Mob. tel.: +370 698 86696

Gardino g. 71
Mob. tel.: +370 617 62483