Įkėlė   Interjero sprendimai     0 Komentarai     Peržiūros (388)
Multifunkciniai universalūs dažai „Caparol Amphibolin E.L.F.“ – šilko matiniai Premium kokybės grynojo akrilato dažai. Dažai yra universaliai naudojami tiek vidaus, tiek išorės darbams, įvairiems pagrindams.
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (320)
Atšilus orams vis dažniau norisi laiką leisti kieme, o turint nuosavą terasą, valgyti vėlyvus pusryčius ar vakarienę lauke būna dar smagiau. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip reikia teisingai įsirengti terasą ir kokių klaidų nedaryti, kad terasa tarnautų ilgai.
Įkėlė   Technologijos     0 Komentarai     Peržiūros (68)
Pateikiame mobilias programėles (paskui - Apps'us), kurios padės jums tapti tikrais savo namų dizaineriais, galėsite perdažyti sienas, susikurti norimą interjerą ar eksterjerą bei tiesiog pasisemti įvairiausių idėjų.
Įkėlė   Technologijos     1 Komentarai     Peržiūros (44)
Atrinkome apps'us, kuriuos galima panaudoti statybos darbuose arba renovuojant būstą, galbūt atrasite tokį, kuris ir Jums patiks.
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (29)
Šis straipsnis yra ne apie tai, kaip daryti kapitalinį remontą ar kaip naujam gyvenimui prikelti nusipirktą seną būstą. Šis straipsnis yra tiems, kuriems šiek tiek atsibodo namai, kuriuose gyvena, ir nori juos pakeisti neišleidžiant tūkstančių
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (26)
Namo oro sandarumo sprendimai
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (15)
Fasadų sandarinimo sprendimai
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (15)
Vienomis sudėtingiausių statybinių jungčių laikomos langų sandarinimo jungtys. Jų sandarumas ypač svarbus.
Įkėlė   Pastatų šiltinimas     0 Komentarai     Peržiūros (29)
Siekiant atitikti visus reikalavimus, kurie yra taikomi A+ energinės klasės pastatams, reikia pasirinkti tinkamas priemones ir sprendimus