Programėlės namų dizainui

Programėlės namų dizainui

Pateikiame mobilias programėles (paskui - Apps'us), kurios padės jums tapti tikrais savo namų dizaineriais, galėsite perdažyti sienas, susikurti norimą interjerą ar eksterjerą bei tiesiog pasisemti įvairiausių idėjų.

1) Houzz Home Design and Shopping - panašus į populiarųjų Pinterest apps'ą. JAV gyventojams šis apps'as gali būti ir palabai patogus, nes juo taip pat galima ir pirkti baldus. Lietuvoje jis gali būti naudingas norint atsirinkti patinkantį interjero stilių, taip pat galbūt galima lengviau rasti analogiškų baldų ar interjero detalių ir Lietuvoje.


2) Design Home - apps'as gal ne tiek naudingas namų įrengimui, kiek lavina interjero dizainerio gebėjimus, o gal tiesiog patiks lengvam laiko praleidimui. Apps'e netgi vyksta konkursai, kuriuose galima laimėti ir pinigų - gaunate kambarį ar namą, kurį reikia apstatyti (baldus ir interjero detales renkatės iš plataus pasiūlymų sąrašo) ir jeigu kiti prabalsuoja už Jūsų projektą, kaip gražiausią - Jūs laimėtojas. O ir šiaip galima tiesiog pažaisti ir išbandyti save.


3) Palettes - puikus apps'as norint atsirinkti spalvas. Paimate nuotrauką iš turimų telefone arba nufotografuojate jau atsidarius apps'e ir Jums išmeta nuotraukos spalvų koloritą (visas nuotraukoje esančias spalvas). Žinoma, naudingiausia fotografuoti objektą su kuo mažiau spalvų - tada gausite tikslesnį rezultatą. Taip pat, puikiai veikia ir Color Match.


4) Pantone studio - panašus apps'as į Palettes, tik dar pasiūloma įvairių atspalvių variantų. Gaunate nuotraukų su nurodytomis spalvomis, todėl tai puikiai tinka pradedant mąstyti apie būsimą būsto koloritą.


5) Planner 5D - Interior Design - apps'as, kuriuo galite kurti kambario interjerą. Pasirenkate savo kambario išplanavimą ir tiesiog dėliojate baldus. Mums nelabai patiko vizualizacijos, galbūt norėtųsi daugiau tikroviškumo ir gyvesnių spalvų, bet bendram suvokimui kaip apstatytumėt kambarį ir kaip jis atrodytų su tam tikrai baldais labai tinka.


6) Pinterest - vienas populiariausių apps'ų, tikrai naudojamas tiek architektų, tiek dizainerių. Šiame apps'e galite kaupti savo sukurtuose folderiuose Jums patikusias nuotraukas, apps'e galima išsirinkti tik iš aukštos kokybės nuotraukų ir pasirinkimas milžiniškas. Planuojant namus ten tikrai galima prisirinkti tūkstančius idėjų.


7) MagicPlan - jau straipsnyje Programėlės namų statybai minėtas apps'as, puikiai veikiantis, kuris telefono kameros pagalba išmatuoja patalpas, nubraižo brėžinį. Tikrai puikus įrankis, kuriuo labai greitai gali pasidaryti kambario brėžinį, jame išdėstyti duris, langus. Ši funkcija yra nemokama, tačiau jeigu norima toliau planuoti patalpas dėliojant baldus, tam yra papildomas mokestis.


8) Paint Tester - netobulai veikiantis spalvų keitėjas. Jei norite pamatyti kaip atrodys perdažytos sienos, norėsit išsirinkti spalvą remontui ar naujam dažymui, galima tai pamatyti programėlėje.