Aktyvūs filtrai

Fasadų dažai CAPAROL Sylitol Finish 130 (įv. kiekiai)

CAPAROL Sylitol-Finish 130 dengimui paruošti dažai, kurių pagrindinė medžiaga – silikatas. Jų rišiklis - skystasis stiklas su organiniais stabilizatoriais. Dažų sluoksniai atsparūs oro veiksniams, dažai gerai dengiasi, yra labai balti, su ilgai neblunkančiais pigmentais, difuziški, sustiprinti kvarcu. Tinkami naudoti vidaus ir išorės darbams.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Impregnantas CAPAROL Capalac Holz Impragniergrund (įv. kiekiai)

93,82 €

CAPAROL Capalac Holz-Impragniergrund - bespalvė impregnavimo priemonė, pasižymi tuo, kad yra pagaminta iš natūralaus aliejaus, yra atspari mėlynajam grybeliui bei puviniui. Ši priemonė skirta atlikti išorės darbus. Impregnantas greitai džiūsta, reguliuoja drėgmę, puikiai įsiskverbia, gerina sukibimą prieš dažant.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Latekso dažai DUFA Seidenlatex (įv. kiekiai)

DUFA Seidenlatex - dažai padengia paviršių kokybiška, lengvai plaunama, atsparia nusidėvėjimui ir šilku blizgančia danga. Labai taupūs naudojant, puikiai dengia paviršių, be skiediklio, neuždengia paviršiaus struktūros, laidūs vandens garams. Dažomas pagrindas turi būti tvirtas, švarus bei sausas ir tinkamas dažyti. Būtina kruopščiai pašalinti atšokusius senų dažų likučius.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Specialūs struktūriniai dažai DUFA Rauhfaser Flussig (įv. kiekiai)

DUFA Rauhfaser Flussig - matiniai ekologiški dispersiniai atsparūs drėgmei struktūriniai dažai vidaus patalpų sienoms ir luboms. Dėka medienos plaušo priedų suteikia paviršiui grubių struktūrinių tapetų vaizdą. Kadangi dažai su struktūriniu efektu - puikiai paslepia nelygumus. Taip pat labai gerai dengiasi, nesunku išgauti norimą efektą.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Hermetikas Penosil PU Sealant HM pilkas 600ml

5,65 €
PENOSIL Premium All Weather Sealant pagamintas sintetinės gumos pagrindu, sustingęs yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei pelėsiui. Pasižymi tuo, kad yra elastingas, permatomas, tačiau jį galima uždažyti komerciniais dažais ar laku. Hermetikas yra atsparus vandeniui, todėl gali būti naudojamas ir lietingu oru.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai Dufa Superweiss 2.5l

12,89 €

DUFA Superweiss plus - ekonomiški naudojant ir puikiai dengiantys dažai. Dažant nenuteka ir netyška, dengiasi tolygiai, todėl idealiai tinka luboms. Kadangi lubos dažnai būna ne idealiai nuglaistytos, smulki struktūra paslepia smulkius trūkumus. Pailgintas rišimosi laikas leidžia puikiai padengti ir didelės kvadratūros plokštumas. Paviršius įgauna labai smulkią struktūrą. Galimas drėgnas paviršiaus valymas.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai Fasada 10l

PRO COLORE Fasada dažai fasadų ir kitų mineralinių paviršių dažymui. Dažų sudėtyje nėra tirpiklio, dažai skiedžiami vandeniu, visiškai matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro laidžią vandens garams, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam plovimui plėvelę, slepia paviršiaus defektus. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Putos su šiaudeliu Pplus 600g

3,90 €
Adapterinės montavimo putos su nedideliu antriniu išsiplėtimu. Naudojamos montuojant langus bei durų staktas; jomis galima užpildyti įvairias tuštumas ir plyšius, apšiltinti stogus, priklijuoti lengvas konstrukcijas. Taip pat tinka santechniniams, šildymo ir vėdinimo įrenginiams izoliuoti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Alpina Rost-Optik SET 10m2

ALPINA Rost-Optik Set - dekoratyviniai dažai skirti vidaus darbams. Dažai yra silpno kvapo ir vandens pagrindo, todėl yra valomi vandeniu ir neutraliais buitiniais valikliais. Dažai tinkami naudoti vidaus darbams, nes sukuria natūralų rūdžių vaizdą (dviejų skirtingų atspalvių pagalba gaunamas šviesesnių ir tamsesnių rūdžių efektas).
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Putos Soudal Soudafoamgun Low 750ml

7,08 €
Soudafoam Gun Low Expansion B2 – tai vienkomponentės, savaime išsiplečiančios, paruoštos naudojimui putos poliuretano pagrindu, kurių sudėtyje yra HCFC, bet nėra CFC propelantų, todėl visiškai nepavojingos ozono sluoksniui, balionas naudojamas su pistoletu. „Duravalve“ vožtuvo dėka optimali išeiga išlieka per visą galiojimo laiką, net jei flakonas laikomas ar gabenamas horizontaliai. Produktui minimaliai plečiantis, šios putos puikiai tinka durų ir langų rėmų montavimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Pistoletas montažinėms putoms Pplus

12,40 €
Pistoletas, skirtas darbui su profesionalia montavimo puta sandarinant plyšius langų, durų, palangių montavimo metu ir pan. Rekomenduojama naudoti esant didelės apimties sandarinimo darbams. Pagrindinės charakteristikos: - nerūdijančio plieno rutulinis vožtuvas - metalinė mechanizmo adata - korpusas iš metalo ir plastiko - rankena sustiprinta metaliniu strypu
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.
Jei reikia bet kokios rūšies dažų, jei reikia paruošti sienas dažymui, jei reikia užglaistyti sienas, jei reikia kažką taisyti, remontuoti ir renovuoti - čia rasite didelę dalį reikalingų prekių vidaus apdailai. Įvairios klijų rūšys, visos dažų rūšys (medienai, sienoms, metalui ir kt.), gruntai pagrindo paruošimui, glaistai sienoms ir plytelių tarpams, dažai fasadui, tinkai fasadui bei hermetikai. Pilnas kokybiškų medžiagų pasirinkimas - jei turėsite klausimų, norėsite pasilyginti medžiagas - kreipkitės