Skandinaviška tvorų mada ateina į Lietuvą

Skandinaviška tvorų mada ateina į Lietuvą

Visi jau žinome 3D tvorų segmentus. Nemažai namų ar verslo objektų, darželių, mokyklų ar įvairių kitų pastatų yra aptverti šia tvora. Tai yra ekonomiškas bei kokybiškas sklypo aptvėrimo sprendimas. Ir nors Lietuvos rinkoje karaliauja 3D segmentai, vis daugiau susidomėjimo sulaukia dar patvaresnis, kokybiškesnis bei išvaizdesnis tvoros segmentų variantas - 2D segmentai.

 Tvoros segmentas Tvoros segmentas 

2D segmentai neturi išlenktų standumo bangų - šie segmentai yra visiškai tiesūs, nes jiems standumo ir tvirtumo suteikia dvigubos horizontalios vielos. 2D segmentai gaminami iš storesnių vielų - yra du variantai:

1)     8/6/8 - dvigubos 8 mm horizontalios vielos ir 6 mm vertikalios vielos

2)     6/5/6 - dvigubos 6 mm horizontalios vielos ir 5 mm vertikalios vielos


Standartiniai šių segmentų aukščiai: 0,63 m, 0,83 m, 1,03 m, 1,23 m, 1,43 m, 1,63 m, 1,83 m, 2,03 m, 2,23 m, 2,43 m.

Skandinavijoje 3D tvoros beveik neturi paklausos, tačiau 2D - labai populiaru. Tai yra tikrai tvirtas, kokybiškas pasirinkimas, be to, atrodo tikrai moderniai. Pas mus dar yra galimybė pasirinkti tvoros segmento spalvą pagal RAL spalvyną - galite prisitaikyti tvorą maksimaliai prie savo pastato eksterjero.

2D segmentai montuojami arba su įprastais stulpais bei apkabomis/nerūdijančio plieno žiedais, arba su specialiais skandinaviško tipo stulpais su juosta - kas sudaro dar geresnį estetinį vaizdą. 

Laiptuota tvora Laiptuota tvora

Palikite komentarą