Aktyvūs filtrai

Smuliagrūdis statybinis glaistas IGIS Mikrosfera (įv. dydžiai)

1,98 €
IGIS MIKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Stambiagrūdis statybinis glaistas IGIS Makrosfera (įv. dydžiai)

1,98 €
IGIS MAKROSFERA - labai lengvas, molekulinės struktūros glaistas su kuriuo labai lengva dirbti. Glaistas gerai sukimba, yra elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka, taip pat 35% lengvesnis nei įprastiniai glaistai. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo, paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Dėl savo ypatingos sudėties labai gerai išlygina nelygumus.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Vertikalus sienos profilis KNAUF CW (įv. matmenys)

7,82 €
Knauf CW profiliai skirti vidaus darbams atlikti. Statramsčių / montavimo profiliai skardos žirklėmis nukerpami reikiamo ilgio, įstatomi į perimetrinius profilius, tiksliai sustatomi pagal reikiamą žingsnį tarp ašių, atsižvelgiant į sistemą, pasirenkamas mechaninis konstruktyvus jungimo būdas su perimetriniu profiliu (pavyzdžiui, kniedikliu arba skardvaržčiu).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Ypač elastingi plytelių klijai KNAUF K4 (įv. kiekiai)

4,71 €
KNAUF K4 - ypač elastingi plytelių klijai skirti vidaus ir išorės darbams atlikti. Šie klijai pagaminti cemento pagrindu, yra ypač elastingi, tinkami klijuoti ant nestabilių pagrindų. Klijai atsparūs temperatūriniams svyravimams, vandens poveikiui ir apkrovoms. Nesuslūgsta, nėra vidinių įtempių. Galima klijuoti plyteles ant plytelių. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Glaistas Weber Vetonit VH 20 kg (įv. spalvos)

15,75 €
Weber VH cementinis glaistas skirtas baigiamajam sienų ir lubų glaistymui viduje ir išorėje, sausose ir drėgnose patalpose. Galima naudoti fasadams, rūsio, dušo patalpoms glaistyti. Netinkamas gipsiniams ir minkštiems kalkiniams tinkams glaistyti. Patartina naudoti baigiamajam glaistymui ant tinkuotų paviršių. Nenaudoti ant termoizoliacinių plokščių dengiamajam sluoksniui glaistyti.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.