Akrilinis hermetikas elastingas baltas Penosil Gaps and Cracks 310ml

2,30 €

PENOSIL Gaps & Cracks - vienkomponentis hermetikas, pasižyminti puikiu elastingumu ir yra atsparus įtrūkimams. Akrilinis sandariklis atsparus plėtimuisi ir susitraukimams, jis neskilinėja ir neprarandamas sandarumas. Jis užtikrina ilgalaikį ir tvirtą sandarinimą, juo užsandarintos siūlės atlaiko judėjimą iki 7.5%.

Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažomas silik. herm.Penosil Painters silicone 290ml

4,60 €
PENOSIL Painters Silicone hermetikas pagamintas akrilo dispersijos pagrindu, be tirpiklių, ftalatų ir izocianatų. Šis silikonas turi didelį paslankumą ir elastingumą, todėl siūlės visada atrodys tvarkingos, nes silikonas gali išsiplėsti net iki 100% priklausomai nuo temperatūros pokyčių. Jis yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei senėjimui.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Hermetikas Penosil PU Sealant HM pilkas 600ml

5,39 €
PENOSIL Premium All Weather Sealant pagamintas sintetinės gumos pagrindu, sustingęs yra atsparus UV spinduliams, įvairioms oro sąlygoms bei pelėsiui. Pasižymi tuo, kad yra elastingas, permatomas, tačiau jį galima uždažyti komerciniais dažais ar laku. Hermetikas yra atsparus vandeniui, todėl gali būti naudojamas ir lietingu oru.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.