Aliejus medinėms terasoms Alpina Oel fur Terrassen (įv. spalvos)

19,89 €
„Alpinos" produktais puikiai padengsite medinius paviršius – jie ilgai atrodys kaip nauji. Įvairiausi galimi atspalviai suteiks kiekvienam daiktui individualumo, nepakartojamumo. Pajutę įkvėpimą netramdykite fantazijos!
Kompiuterizuota spalvinamąja programa „Alpina ColorMix" dažus galime nuspalvinti beveik visomis jūsų norimomis spalvomis. Individualiai, asmeniškai, paisydami būtent jūsų skonio.
Atskleiskite tikrąją medienos vertę!
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Alpina Rost-Optik SET 10m2

48,89 €
ALPINA Rost-Optik Set - dekoratyviniai dažai skirti vidaus darbams. Dažai yra silpno kvapo ir vandens pagrindo, todėl yra valomi vandeniu ir neutraliais buitiniais valikliais. Dažai tinkami naudoti vidaus darbams, nes sukuria natūralų rūdžių vaizdą (dviejų skirtingų atspalvių pagalba gaunamas šviesesnių ir tamsesnių rūdžių efektas).
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai fasadams CAPAROL ThermoSan NQG (įv. kiekiai)

147,35 €
CAPAROL ThermoSan NQG dažai turi svarų pranašumą: organiškai sujungtos kvarco nano-dalelės sudaro tankų, kietą kaip mineralas trijų matmenų kvarco tinklą, apsaugantį nuo purvo, todėl fasadai ilgiau išlieka švarūs. Specialaus silikoninės dervos ir rišiklio derinio dėka ant dažytų arba nedažytų mineralinių ir sintetine derva surištų tinkų susidaro lietui atsparus ir oro garams pralaidus fasadinis sluoksnis. Dažai gerai praleidžia C02, atsparūs šarmams, nesudaro plėvelės, uždengia smulkius tinko plyšius.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Dažai mediniams fasadams Capadur Wetterschutzfarbe NQG (įv. talpa)

106,88 €
Capadur Wetterschutzfarbe NQG skirti santykinai pastovių matmenų  medinėms konstrukcijoms: medinėms apkaloms, palangėms, vartams, fachverkams ir kt. taip pat nepastovių matmenų – klojiniams, tvoroms, skiedrų stogams, balkonų turėklams, apkaloms ir kt., taip pat stogvamzdžiams ir lietvamzdžiams iš kietojo PVC arba cinkuotos skardos. Spalvinei apdailai ir apsaugai nuo atmosferos veiksnių.  
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Emalė Alpina Direkt AufRost 3in1 (įv. talpa ir spalva)

11,67 €
Alpina Direkt auf Rost – tai specialūs emaliniai dažai, kuriems būdingos trys ypatybės: puiki sukibtis, ilgalaikė antikorozinė apsauga ir galutinė danga. Nesvarbu, ar dažysite teptuku, voleliu, ar purkštuvu. Šie specialūs emaliniai dažai visada džiugins puikiomis dengimo galimybėmis. Dėl geros dengiamosios gebos ir didelio atsparumo oro veiksniams, dažus „Alpina Direkt auf Rost“ galima naudoti tiek viduje, tiek ir išorėje.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Fasado dažai CAPAROL AmphiSilan Plus (įv. kiekiai)

89,35 €
CAPAROL AmphiSilan-Plus - dėl specialių silikoninės dervos rišiklių derinio tinkai ir mineraliniai pagrindai padengiami lietui atspariais, vandens garams labai pralaidžiais fasadinių dažų sluoksniais. Su šiais dažais galima dažyti net paminklosauginius objektus ir kalkinius tinklus. Pasižymi tuo, kad yra netermoplastiški, nesudaro plėvelės, pralaidūs CO2, yra labai hidrofobiški, pasižymi gera dengiamąja geba. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Gerai dengiantys dažai CAPAROL CapaSilan (įv. kiekiai)

63,50 €
CAPAROL CapaSilan - vidaus sienų ir lubų dažai pagaminti silikoninės dervos pagrindu. Šie dažai labai tinkami dažyti ten kur sudėtingas apšvietimas arba kur dideli dažymo plotai. Dažų rišimosi laikas prailgintas - reiškia lengviau išvengti susidūrimų tarp dažomų plotų. Dažai labai lengvai dengiasi, skiedžiami vandeniu. 
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Impregnantas CAPAROL Capalac Holz Impragniergrund (įv. kiekiai)

93,82 €

CAPAROL Capalac Holz-Impragniergrund - bespalvė impregnavimo priemonė, pasižymi tuo, kad yra pagaminta iš natūralaus aliejaus, yra atspari mėlynajam grybeliui bei puviniui. Ši priemonė skirta atlikti išorės darbus. Impregnantas greitai džiūsta, reguliuoja drėgmę, puikiai įsiskverbia, gerina sukibimą prieš dažant.

Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.

Itin pralaidus vandens garams gruntas CAPAROL CapaGrund Universal (įv. kiekiai)

CAPAROL CapaGrund Universal - speciali gruntavimo priemonė itin pralaidi vandens garams su baltu pigmentu. „SolSilan" technologijos dėka CapaGrund Universal/ CapaGrund Universal-W yra hidrofobinis ir per nuspalvintą sluoksnį sumažina kalkių prasimušimo pavojų ant PIc, PII ir PII tinkų taip pat betono paviršių.
Prekės pristatymo laikas 2-21 d.d.